اخذ ویزای کار رومانی

روشهای اخذ ویزای کار رومانی

از نظر جغرافیایی رومانی در جنوب شرق اروپا و در حاشیه دریای سیاه واقع شده است .
اکثر متقاضیان مهاجرت به رومانی علاقه مند به أخذ ویزای کار در رومانی هستند چرا که أخذ ویزای کار نسبت به أخذ ویزای سرمایه گذاری هزینه کمتری دارد راه مطمئن تر و مقرون به صرفه تری ست.
روش أخذ ویزای کار در هر کشوری متفاوت و دارای شرایط خاص آن کشور می باشد .
روش أخذ ویزای کار در رومانی :
داشتن پیشنهاد کار از یک کشور معتبر در رومانی یکی از راه های مهاجرت از طریق أخذ ویزای کار در رومانی ست . در کشور رومانی کار فرما باید کار خود را سه ماه در رومانی آگهی کند و اگر فرد واجد شرایط در رومانی نبود ،کارفرما به مدت سه ماه کار را در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی میکند در این صورت اگر بازهم فرد متقاضی دارای شرایط ذکر شده در آگهی یافت نشد کار فرما میتواند برای فرد دعوتنامه ارسال کند .
همچنین کارفرما باید مبلغی را برای حقوق شما در نظر بگیرد .
که این حقوق در نظر گرفته شده باید برای هزینه های شما و خانواده اتان بعد از کم کردن هزینه مالیات کافی باشد .
و به یاد داشته باشید که که شرایط کارفرما باید طوری باشد که اجازه اقامت در رومانی را بری شما  بگیرد و برای شما تقاضای ویزای کار کند .

راه دیگری که برای أخذ ویزای کار در رومانی وجود دارد این ست که فرد با ویزای تحصیل وارد رومانی شود . با این وجود دانشجو اجازه کار نیمه وقت به مدت ۲۰ ساعت در هفته را دارد.
این راه ،راه مناسبی ست چراکه بعد از اتمام تحصیل ،شخص متقاضی میتواند برای أخذ ویزای کار اقدام کند و بعد از اینکه به مدت سه سال در رومانی مالیات پرداخت ،میتواند برای گرفتن اقامت دائم در رومانی اقدام کند .

توجه داشته باشید که أخذ ویزای کار در رومانی یک امر حقوقی ست و باید بر حسب قوانین ومقررات اقدام شود بنابراین شما بهتر است با وکلا و مشاوران حقوقی بحث کنسد .
و همچنین توجه داشته باشد کارفرمایی که برای شما دعوتنامه ارسال کرده خود باید دارای مجوز کار باشد .

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۷:۰۲:۵۱ دسته موضوعی: اقامت اروپا|بدون ديدگاه