Welcome to Eranmehr a immigration company

Talk to expert

+9822040569

Apply Now

Business Phone
Contact time

Sat-Fri.: 9.00-18.00

شرایط ثبت شركت در كانادا

دی ۱, ۱۳۹۰BY Admin ( 0 ) Comment

۱)دارا بودن تجربه بيزينس و مديريت براي حداقل ۳سال در طول ۵سال گذشته (متقاضی می بایست تجربه مدیریت و مسئولیت کاری خود را در یک فعالیت قانونی نظیر مالک شرکت ثبت شده در ايران نشان دهد.
۲)حداقل دارايي ۱.۶۰۰.۰۰۰دلار كانادا شامل پول نقد و سهام و یا ملک (متقاضی می بایست ثابت كند كه حداقل دارايي او از راههاي قانوني كسب شده است.
۳) در انتها پس از گزینش از طرف دولت فدرال یا ایالت کوبک سرمایه گذار بایستی مبلغ ۸۰۰.۰۰۰دلار کانادا را بدون بهره به مدت پنج سال تحت اختیار دولت فدرال یا ایالت کوبک قرار دهد یا به یکی از بانک هایدمورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را به جای او واریز کند و برای انجام این کار بانک مبلغی را حدود ۱۸۰.۰۰۰دلار کانادا بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج دریافت خواهد کرد.
طریقه ی ثبت شركت در كانادا
۱)corporation :بيزينس ثبت شده به عنوان يك شخصيت حقوقي تلقي مي شود لذا مسئوليت بيزينس به شركت ختم مي گردد و نه به افراد صاحب ان،حداقل دو نفر عضو لازم دارد.
۲)sole proprietorship روش بسيار ساده است.در اين روش كار ازاد به اسم يك نفر به ثبت ميرسد،ايراد اين روش در اين است كه درامدش با درامد شخصي فرد جمع مي شود كه ممكن است باعث افزايش ماليات پرداختی گردد.در ضمن فرد در چنین حالتی مسئولیت کامل دارد.لذا چنانچه ورشکست گردد.ممکن است کل دارایی اش را از دست بدهد.در کانادا سابقه ورشکستگی بین ۵تا۷سال در سابقه تجاری ورشکسته ثبت خواهد شد كه اثار خوبي براي تاجر نخواهد داشت.
۳)partnership :در اين شيوه دو يا چند نفر با یکدیگر شراکت می کنند.معمولا این شیوه را به دلیل مسائل حقوقی پیچیده اش،کسانی مانند زن و شوهرها انجام می دهند.این روش کاملا با روش های قبلی شباهت دارد.با این تفاوت که درامد یا ضرر بیزینس بین شرکار تقسیم میگردد،ثبت اين بيزينس كمي مشكل است.

Leave Comments