Welcome to Eranmehr a immigration company

Talk to expert

+9822040569

Apply Now

Business Phone
Contact time

Sat-Fri.: 9.00-18.00

مهاجرت به استرالیا

دی ۳, ۱۳۹۰BY Admin ( 0 ) Comment

ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت استرالیا
اگر به دنبال تاسیس شرکت ، خرید بیزنس و یا سرمایه گذاری و ایجاد بیزنس در استرالیا هستید تعدادی ویزای کاری استرالیا وجود دارد که می توانید برای خود و یا کارمندان خود اقدام کنید:
دسته بندی های ویزای موقت
• نوآوری کسب و کار و سرمایه گذاری (موقت)
این یک ویزای ۴ ساله موقت است که در دسترس صاحبان کسب و کار و سرمایه گذاران است. ۵ جریان واجد شرایط مختلف از جمله صاحب کسب و کار( برای صاحبان کسب و کار که می خواهند در استرالیا اقدام به ایجاد کسب و کار کنند)، سرمایه گذاری مرتبط (برای افرادی که می خواهند ۱٫۵ میلیون $ در ایالتی در استرالیا یا اوراق قرضه کشور سرمایه گذاری کنند)، سرمایه گذار ویژه(برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری ۵ میلیون $ در استرالیا هستند) ، سرمایه گذار برتر(برای افرادی با بودجه های قابل توجه که مایل به سرمایه گذاری حداقل ۱۵ میلیون $ در استرالیا هستند) و کارآفرین (برای افرادی که یک توافق بودجه ازطرف شخص ثالث به مقدار حداقل AUD200 000 برای انجام یک فعالیت کارآفرینی دارند) ، وجود دارد.
• بازدید کاری
اگر مایل به بازدید از استرالیا به مدت ۳ ماه یا کمتر برای شرکت در جلسات کسب و کار و یا برای کشف فرصت های کسب و کار هستید، ممکن است علاقه مند به درخواست ویزای بازدید کننده کسب و کاری باشید.
دسته بندی های ویزای اقامت
• ویزای کسب و کار استعدادهای درخشان (مهاجر)
ویزای استعداد کسب و کار (مهاجر) به افرادی با حرفه ی کسب و کار موفق به عنوان صاحب یک کسب و کار یا افرادی با بودجه سرمایه گذاری در استرالیا اعطا می شود. برای اقدام برای دریافت این ویزا نیازی به درخواست برای ویزای موقت نیست.
• نوآوری کسب و کار و سرمایه گذاری (اقامت)
این ویزا مرحله دائم ویزای نوآوری کسب و کار و سرمایه گذاری (موقت) است. این ویزا نیازمند این است که متقاضیان در استرالیا کسب و کار ایجاد کرده باشند و یا در سرمایه گذاری اوراق قرضه باقی مانده باشند.

برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه با ما تماس بگیرید

۰۲۱۲۶۲۹۳۴۱۸ —-

۰۲۱۲۶۲۹۳۴۰۷

 

اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی اقامت دائم استرالیا اقامت و مهاجرت استرالیا ایجاد بیزنس در استرالیا دسته بندی های ویزای اقامت روادید استرالیا سفارت استراليا در تهران سفارت استرالیا در ایران به زبان فارسی شرایط گرفتن ویزای استرالیا فرم ۱۴۱۹ سفارت استرالیا فرم درخواست ويزاي توريستي استراليا مهاجرت از طریق شریک زندگی مهاجرت به استرالیا نوآوری کسب و کار و سرمایه گذاری هزینه ویزای استرالیا وقت سفارت استرالیا ویـزای اسـتـرالیـا ویـزای اسـتـرالیـا تضمینی ویزای توریستی استرالیا و پناهندگی ویزای فارغ التحصیلی ویزای کاری ویزای کسب و کار استعدادهای درخشان ویزای مهارتی ویزای مهارتی از طریق کاندید شدن ویزای مهارتی مستقل

 

 

Leave Comments