زندگی در انگلستان

بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

به انگلستان می روید؟ با راهنمای ما برای 10 مکان مناسب برای زندگی در انگلستان ، خارج از محدوده لندن فکر کنید.

انگلستان سرزمین تضادها است. از ارتفاعات ناهموار اسکاتلند گرفته تا خلیج های فیروزه ای گسترده کرن وال ، چیزی متناسب با سلیقه ها وجود دارد.

برای بسیاری ، مهاجرت به انگلستان به معنای اقامت در لندن ، با محله های شلوغ و بزرگ شهرهای جذاب آن است. با این حال ، برخی از بهترین مکانها برای زندگی در انگلستان در خارج از پایتخت قرار دارند.

زندگی در خارج از لندن دنیای جدیدی را برای مهاجران مستقر در انگلستان باز می کند.

نه تنها هزینه های زندگی در انگلستان در خارج از پایتخت به طور قابل توجهی ارزان تر است ، بلکه به آن دهات مجلل انگلیس نیز بسیار نزدیکتر خواهید بود.

همچنین می توانید بسیاری از شهرها و شهرهای جذاب انگلستان را تجربه کنید که هرکدام دارای انرژی و شخصیت منحصر به فرد خود هستند.

برای الهام بخشیدن به شما ، در اینجا 10 پایین ترین مکان برای زندگی در انگلیس آورده شده است.

بیرمنگام

با وجود اینکه دومین شهر بزرگ انگلستان است ، بیرمنگام

– یا همانطور که محلی ها با مهربانی آن را “بروم” می نامند

– در رادار بسیاری از مهاجران به انگلیس نیست.

اما باید باشد. بیرمنگام که در میراث صنعتی شهر جای گرفته است ، ترکیبی شلوغ و چند فرهنگی از موزه ها ، خریدها و غذاخوری های کنار کانال است.

همانطور که بسیاری از افراد محلی با خوشحالی به شما یادآوری می کنند ، کانال های این شهر کیلومترها بیشتر از ونیز است.

اندازه بیرمنگام به این معنی است که مکان های مقرون به صرفه زیادی برای اسکان مهاجران وجود دارد ، از Edgbaston پر برگ و Harborne گرفته تا محله زیبا Bournville. خانه شکلات کادبری.

زندگی در کنار کانال را می توان در مرکز نیز یافت.

بیرمنگام به لطف قرار گرفتن در قلب انگلستان ،

از بسیاری از فرارهای روستایی ، از جمله Cannock Chase و Malvern Hills ، به راحتی در دسترس است.

گلاسگو

بزرگترین شهر اسکاتلند در دهه های اخیر خود را دوباره اختراع کرده است. گلاسکو که زمانی به عنوان قطب صنعتی مغفول شناخته می شد ، اکنون یکی از بهترین مکانهای سفر به انگلیس است. مرکز شهر پر سر و صدا مملو از سنگهای قیمتی معماری است که میراث گلاسگو را به نمایش می گذارد ، در حالی که منطقه مدرن River Clyde به آینده نگاه می کند. جمعیت زیاد دانشجویی و محلی های دوستانه شهر ، گلاسکو را با صرف غذا ، خرید و مهمانی عالی به مکانی عالی برای زندگی تبدیل کرده اند.
گالری هنر مدرن گلاسگو

محله West End گلاسکو در بین دانشجویان و جوانان حرفه ای محبوب است ، در حالی که در مرکز شما ترکیبی از خانه های مدرن و سنتی را پیدا خواهید کرد. با قیمت مناسب تر ، منطقه Queen’s Park در حال آمدن و در آینده در جنوب مرکز است. سیستم متغیر مترو شهر – ملقب به ‘The Clockwork Orange’ – رفت و آمد را آسان می کند. در خارج از شهر ، پارک دیدنی و جذاب Loch Lomond و پارک ملی Trossachs تنها 30 کیلومتر فاصله دارد.
آکسفورد و کاتسولدز

برای قرن ها ، مارپیچ های رویایی آکسفورد برخی از بزرگترین ذهن های جهان را مسحور خود کرده اند. و به لطف دانشگاه معروف خود ، آکسفورد همچنان یکی از بهترین مکانها برای زندگی در انگلستان است. آکسفورد علیرغم اندازه نسبتاً کوچکش ، محوطه ای متنوعی در محله های خود دارد. از کافه های دنج جریکو بوهمیان گرفته تا خیابان های متمول هدیگتون محبوب خانواده پربرگ ، کل شهر فضای انگلیسی بی دردسری را به نمایش می گذارد.
گوسفند روستای کوتسولدز

از آکسفورد به غرب بروید و به زودی خود را در منطقه جذاب Cotswolds خواهید دید ، منطقه ای از تپه های نورد زیبا که بیش از 2000 کیلومتر مربع مساحت دارد. روستاهای دارای اهمیت ، چشم انداز را پراکنده می کنند ، هر یک از سنگهای محلی به رنگ عسل ساخته شده است. Cotswolds اگر به دنبال تکه ای از انگلیسی های روستایی خانوادگی هستید که در دسترس آکسفورد و جاذبه های شهری آن باشند ، مکانی عالی برای اسکان است.
برایتون

این شهر تفریحی جادار که در امتداد ساحل جنوبی انگلستان گسترش یافته است ، چیزی برای همه دارد. برایتون مملو از چیزهایی برای دیدن و انجام است ، از خیابان های التقاطی بوهمی North Laine گرفته تا خانه های زیبا و ویژه که در کنار آب قرار دارند. ساحل و اسکله مورد علاقه خانواده است ، در حالی که این شهر یکی از بزرگترین جوامع دگرباشان انگلیس را نیز در خود جای داده است. اگر این کافی نبود ، برایتون حتی یک باشگاه فوتبال محلی لیگ برتر نیز دارد.
اسکله برایتون

مجاورت آن با پایتخت اغلب برایتون را ناعادلانه “لندن کنار دریا” می نامد. با این حال ، این کشور در نوع خود مهاجران زیادی دارد. هر یک از محله های شهر احساس شگفت آور متمایزی دارند ، از کمد تاون لیبرال گرفته تا منطقه دنج تپه هانوفر.

خانه های ارزان تر را می توان در غرب تر یافت و با قطارها و اتوبوس های محلی به راحتی می توان به آنها دسترسی داشت.

کاردیف

پایتخت ولزی کاردیف – یا Caerdydd به زبان محلی ولزی – شهر دیگری است که چیزی دوباره متولد شده است. تلاش های اخیر برای بازسازی به جذابیت شهر برای مهاجران وارد شده به انگلستان کمک کرده است. در مرکز شهر ، خیابان های خرید از قلعه کاردیف گسترش یافته است.

همچنین در مرکز ، استادیوم Principality وجود دارد ، یک میدان پرتلاش که در آن می توانید بازی تیم ملی راگبی را بدست آورید.
کاردیف Caerdydd

کاردیف با وجود پایتختی ولز ، یکی از مقرون به صرفه ترین مکان های زندگی در این لیست است. طبیعت جمع و جور شهر به این معنی است که همه جا به راحتی قابل دسترسی است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. Leafy Pontcanna در میان متخصصان و خانواده های جوان محبوب است ، در حالی که آپارتمان های مدرن کنار آب را می توان در خلیج کاردیف یافت. کاردیف برای فعالیت در فضای باز نیز بسیار عالی است ، چرا که Brecon Beacons فقط با یک رانندگی کوتاه به سمت شمال حرکت می کند.

ادینبورگ

پایتخت جهان وطنی اسکاتلند که بر روی یک آتشفشان باستانی قرار گرفته است ، یکی از زیباترین شهرهای انگلستان است. این مرکز در حوالی قلعه ادینبورگ قرار دارد و در ارتفاعاتی از یک حشره خرچنگ در قلب شهر قرار گرفته است. این قلعه توسط شهر قدیمی جوی و شهر جدید گرجستان زیبا احاطه شده است. ادینبورگ محل برگزاری دو جشنواره مشهور جهان است – جشنواره بین المللی و جشنواره فرینج – که آن را پایتخت فرهنگی اسکاتلند می کند.
بهترین مکان برای زندگی در ادینبورگ انگلستان

زندگی در شهر جدید می تواند گران باشد ، با این وجود ، محله های مقرون به صرفه بیشتری برای انتخاب وجود دارد. مارچمونت و برانتسفیلد خانواده های گسترده ای را ارائه می دهند که در دسترسی آسان به مرکز زندگی می کنند. روش دیگر ، چرا در نزدیکی ساحل زندگی نمی کند؟ محله مرسوم و مد روز ادینبورگ در ساحل Portobello فقط یک سوار اتوبوس کوتاه از قلب این عمل است.
خواندن و دره تیمز

Reading در قلب دره پربرگ تیمز قرار دارد ، گزینه Reading برای مهاجران مهاجر به انگلیس است که به طور فزاینده ای محبوب است. شهرک صنعتی سابق خود را دوباره به یک مرکز پر جنب و جوش برای خرید و تفریح ​​تبدیل کرده است. این باعث محبوبیت آن در بین خانواده ها می شود. خواندن نیز فقط 20 دقیقه با قطار از مرکز لندن فاصله دارد. با تکمیل خط الیزابت ، این شهر همچنین به شبکه لوله پایتخت اضافه خواهد شد.
خواندن دره تیمز

قیمت خانه ها در ردینگ به طور کلی مقرون به صرفه تر از شهرهای دیگر منطقه است ، از جمله Windsor شیک و Ascot انحصاری. با این حال ، این منطقه ارتباطات خوبی با مرکز لندن و فعالیت های عالی در فضای باز ، از جمله قایقرانی و دوچرخه سواری دارد. این امر باعث می شود دره تیمز گزینه خوبی برای مهاجران باشد که می خواهند از جمعیت لندن برای محیط آرامتر فرار کنند.

منچستر

منچستر با عنوان ‘پایتخت شمال’ خود شهری است با شخصیتی که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. منچستر که به خاطر گذشته صنعتی ، تیم های فوتبال جهان شکن و میراث موسیقی مشهور است ، هر سانتی متر شهر جهان است. این شهر ترکیبی بی وقفه از قدیمی و جدید است. از تالار شهر ویکتوریا گرفته تا تحولات درخشان ساحلی در حوضه های سالفورد در نزدیکی آن. درست در خارج از شهر ، پارک ملی Peak District گسترده را پیدا خواهید کرد.
منچستر سالفورد مدیا سیتی

در مرکز منچستر ، در اطراف منطقه Deansgate مسکن بسیار مرتفع خواهید دید. در محله شمالی دوستدار هیپسترها هنوز انبارها و فضاهای زیر شیروانی وجود دارد. علاوه بر این ، حومه های برگی مانند Withington و West Didsbury به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند و امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهند. با این حال ، به لطف شبکه تراموا منچستر ، کل شهر به طرز شگفت انگیزی قابل دسترسی است.

لیدز

به عنوان بزرگترین شهر در منطقه یورکشایر ، هیچ لیستی از بهترین مکانها برای زندگی در انگلستان بدون ذکر لیدز کامل نیست. این روزها لیدز که زمانی یک شهر آسیاب سابق نادیده گرفته می شد ، شهری جوان است که ماسه شمالی را با شیک جذاب جهان وطنی مخلوط می کند. خرید و تفریح ​​عالی ، دانشگاههای مشهور جهان و دسترسی آسان به مجله های Yorkshire Dales در نزدیکی ، لیدز را به مکانی مناسب برای مهاجران به انگلیس تبدیل کرده است.
حمل و نقل انگلستان لیدز

مرکز شهر در کنار رودخانه Aire که اخیراً بازسازی شده است ، در کنار آب زندگی می کند. جوانان حرفه ای از احساسات جوانی هیدینگلی و چاپل آلرتون لذت خواهند برد. علاوه بر این ، Roundhay در میان خانواده ها محبوب است. این منطقه پارک وسیعی از Roundhay است که به سمت شمال کشیده شده است. در خارج از لیدز ، روستاهای بت پرست در فاصله رفت و آمد از شهر قرار دارند.
بهترین برنامه های انگلیس را کشف کنید تا زندگی کمی راحت تر شود

بریستول

شهر بندری بریستول بی سر و صدا در حال تبدیل شدن به یکی از پرطرفدارترین شهرهای انگلستان برای مهاجران و افراد محلی است. کلانشهر در حال رشد چیزی برای همه دارد ، میراث خود را با زندگی مدرن و فرهنگ زنده کافه مخلوط می کند. اگر این کافی نیست ، اگر می خواهید در غرب کشور گشت و گذار کنید ، بریستول همچنین مکان مناسبی برای زندگی است. از اینجا می توانید از همه جا لذت ببرید ، از سواحل موج سواری گسترده گرفته تا دهکده های ماهیگیری کاملاً عالی.
بریستول

اگر می خواهید در قلب این عمل باشید ، مرکز شهر ساکن در بریستول اغلب به معنای خانه های کنار بندر است که روی اسکله ها و حیاط های پیشین ساخته شده است. کلیفتون ، در غرب شهر ، اختصاصی ترین قسمت شهر است و محبوب خانواده های مرفهی است که به دنبال فضای بیشتر هستند. اگر به دنبال یک محله پر جنب و جوش هستید ، به شهر برگردید ، منطقه مرسوم و مد روز Montpelier مکانی عالی برای اسکان است.

 

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه با ما تماس بگیرید

02126293449

02126293421

02126293418

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *